ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

KAYMAKAM ARIK “CENAZELERDE İSTEMEDİĞİMİZ GÖRÜNTÜLER YAŞANIYOR”
    • 22 Kasım 2020 - 20:39:15

Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık Koronavirüs tedbirleri kapsamında Atatürk caddesinde denetimlerde bulunarak vatandaşları uyardı.
Beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Mustafa As ile birlikte Atatürk caddesindeki esnaf ve vatandaşlara maske mesafe ve temizlik konularında denetim yaptı.
Arık herkesin sosyal mesafeye ve maske eldiven kullanımına dikkat etmesi çalışanların ve müşterilerin ürünlere asgari düzeyde temas etmeleri ve işyerlerinde hijyen kurallarına uyulması konularında bilgilendirme ve uyarılarda bulundu.
CENAZELERDE İSTEMEDİĞİMİZ GÖRÜNTÜLER YAŞANIYOR
Kaymakam Ahmet Arık cenazelerin defin ve taziye yerlerinde kurallara uyulmadığının ve istenmeyen görüntülerin ortaya çıktığının altını çizerek “ Acınızı anlıyoruz ancak Koronavirüs’ün cenazelerde daha çok bulaştığını gözardı ediyor kurallar hiçe sayılıyor. Bu konuda tavrımızda kuralımızda nettir. Kimsenin Koronavirüs bulaşını artırmasına izin vermeyeceğiz. Bu konuda kolluk kuvvetlerimiz gereğini yapacak. Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız. En çok sıkıntı cenazelerde yaşanıyor ve bu konuda çok şikayet alıyoruz. Lütfen iletişim araçları ile taziyelerimizi bildirelim. Bu işin şakası yok”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz