SUMBAS’DA 23 NİSAN COŞKUSU
Sumbas İlçe stadyumunda düzenlen programa Kaymakamımız Sayın Mehmet Furkan TAŞKIRAN, Sumbas Belediye Başkanı Sayın Zeki DEMİROĞLU, siyasi parti temsilcileri , kurum müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldılar.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlayan program, günün anlam ve önemini belirten konuşmanın İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit KÖSE tarafından yapılması ile devam etti. Öğrenciler tarafından, şiirlerin okunması ve gösterilerin yapılması ile son buldu. Program sonunda çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeler taktim edildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)