KIZILAY 200 AİLEYE GIDA VE BATTANİYE DATTTI
Türk kızılayı olarak Köy programı devam ediyor soğuk bölgesi olan yogunoluk değirmen dere ve tahta köylerine Gıda Hijen Ve Battaniye Dağıtımı yapıldı yaklaşık 200 aileye ulaştı gönüllere dokunmaya devam ediyoruz dağıtımda büyük fedakarlık gösteren gönüllü arkadaşlar adres bulma konusunda bize yardımcı olan muhtarlara Bağışçılarımıza teşekkür ettiler
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)