Başkan Olcar, şoför ve galerici esnaflarıyla bir araya geldi
Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, Kadirli’deki şoför ve galerici esnaflarıyla bir araya geldi.
Toplantı öncesi Kadirli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ozan Atılgan, üyeleri adına hayırlı olsun dileklerinde bulunduğu Başkan Olcar’a çiçek yerine merhum Mehmet Döğüşçü adına dikilen TEMA Vakfı fidan sertifikasını hediye etti.
Galerici, servis şoförü, dolmuşçular, taksi şoförleri esnaflarıyla yapılacak projeler ve mevcut sorunlarla ilgili istişarede bulunan Başkan Olcar, Galericiler Sitesi kurulması yönündeki talebi de en kısa zamanda hayata geçireceklerini söyledi.
Başkan Olcar, Kadirli halkının hizmet için kendisini göreve getirdiğini belirterek, “Bir süre hayatını kaybeden değerli başkanımızın adına dikimini yaptığınız fidan bizleri onurlandırdı. Emeğiniz sağlık. Kadirli hepimizin. Daha güzel ve yaşanabilir bir Kadirli için hep birlikte hizmet çalışacağız. Sorunları birlikte çözeceğiz. Ziyaretinizden ve katılımınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)