Kadirli Dadaloğlu ilkokulu öğrencileri, “Ramazan Paylaşmaktır” sloganıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere merhamet eli uzattılar.
Öğrencilere yardımlaşma,dayanışma ve paylaşma bilincini kazandırmak için gerçekleştirilen etkinlikte, öğrenciler velilerin desteği ve kendi biriktirmiş oldukları harçlıkları ile temel gıda malzemeleri aldılar.
Ana sınıfı ve diğer öğrencilerle birlikte farkındalık oluşturan okulun müdürü Celal İspir,emeği geçen tüm öğrenci,öğretmen ve velilere bu duyarlı davranıştan dolayı teşekkür etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)