EK TRİBÜN ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ  

EK TRİBÜN ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ  

Bireysel sulama projelerine hibe desteği

Bireysel sulama projelerine hibe desteği

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN DUYURUSU

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BASIN DUYURUSU

Müzeler Haftası Etkinlikleri

Müzeler Haftası Etkinlikleri

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

Osmaniye’de Buzağı Desteklemesi İkinci Dönem Başvuruları Başladı
 • HanifiDÖRTGÖZ
  • Hanifi DÖRTGÖZ
  • hanifi@kadirlihaber.net
  • 6 Mayıs 2019 - 08:25:51

Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Sağlam, 2018 yılında doğan buzağı desteklemesi ikinci dönem başvurularının başladığını açıkladı.

Sağlam, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, başvuru dönemleri dışında başvuru kabul edilmeyeceğinden yetiştiricilerin mağdur olmaması için en geç 1 Temmuz mesai bitimine kadar başvuruların yapılması gerektiğine dikkat çekerek, “2018 doğumlu buzağı desteklemesi 2. dönem başvuruları başlamıştır. 2018 yılında doğan, doğduğu işletmede 4 ay kalmış, şap ve brusella (sadece dişilere) aşıları yapılmış olan buzağılara 350 ile 550 lira arasında destekleme ödemesi yapılacaktır. Destekleme kapsamında ilk başvuru dönemi 2 Temmuz 2018-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında kabul edilmiştir.

İkinci başvuru dönemi 2 Mayıs 2019- 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak olup, ilk dönemde başvuru yapan yetiştiricilerimizin tekrar başvuru yapmalarına gerek yoktur. Yetiştirici Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Süt Üreticileri Birliği ve S.S. Hay-Koop. Birliğine üye ise üyesi olduğu birliğe, hiç bir birliğe üye olmayan yetiştiricilerin ise bizzat il ve ilçe tarım ve orman müdürlüklerine başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvuru dönemleri dışında başvuru kabul edilmeyeceğinden yetiştiricilerimizin mağdur olmaması için belirtilen tarihlerde başvurularını yapmaları önem taşımaktadır” dedi.

 • UYARI
 • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
 • Yorumla
Hanifi DÖRTGÖZ
0536 375 68 09
 
Haber ve İhbarlarınız için
hanifi@kadirlihaber.net
 


ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz