AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

TÜRKİYE KAMU-SEN OSMANİYE İL TEMSİLCİĞİNDE BAYRAK DEĞİŞİMİ
    • 26 Aralık 2019 - 07:12:18

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye Kamu-Sen) Osmaniye İl Temsilciliğine Türk Sağlık-Sen İl Başkanı Fatih Üstüner getirildi. Mevcut Başkan Türk Eğitim-Sen İl Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Kandemir, görevini, Fatih Üstüner’e devretti.
Devir teslim töreninde bir konuşma yapan yeni başkan Fatih Üstüner, “Bizim İlkemiz; Önce Ülkemizdir. Önce ülkemiz ilkesiyle hareket eden, sendikacılığı milli değerler ölçüsünde yapan Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilciliği devir teslim törenimizi gerçekleştiriyoruz. Bu görevi başarıyla yerine getiren Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şube Başkanımız Ahmet Kandemir’e teşkilatımıza yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Osmaniye Kamu-Sen çatısı altında faaliyetlerini sürdüren 12 iş kolumuzla birlikte bu kutlu görevi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Biz biriz, beraberiz ve birlikte güçlüyüz. Allah birliğimizi daim etsin” diye konuştu.
Görevi teslim eden Türk Eğitim-Sen İl Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Kandemir ise bundan sonra da yine Fatih Üstüner’in her zaman yanında olacaklarını ifade ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz