Sumbas’ta traktör kazası

Sumbas’ta traktör kazası

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADILAR
    • 7 Aralık 2020 - 08:26:20

Kadirli’de sokak hayvanları için mama ve ekmek bırakıldı.
Kadirli Belediyesi Hayvan Barınağı görevlileri ile Doga Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarını unutmadı.
Sokağa çıkma yasağı nedeniyle yiyecek bulmada zorluk çeken Sokak hayvanları için Kadirli Belediyesi görevlileri mahallelerdeki parklara mama ve ekmek bıraktı.
Uygulamaya Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri de destek verdi.
Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan ” Bir çok işyerinin kapalı olması nedeniyle yiyecek bulmada sıkıntı çeken can dostlarımızın yiyecek ihtiyaçlarını karşılamak için Park ve Bahçelere Mahallelerimizdeki cadde ve sokaklara Mama ve Ekmek bıraktık. Yarın da bırakacağız. Ekiplerimizin konuya hassasiyetle yaklaşarak can dostlarımızı aç bırakmamaları için görevlerinin başında olacaklar. Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri de uygulamamıza destek veriyorlar. Hep birlikte can dostlarımıza sahip çıkacağız”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz