ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KADİRLİ’DE 10 KİŞİ CEZAEVİNE

KADİRLİ’DE 10 KİŞİ CEZAEVİNE

SAVRUN SPOR KULÜBÜ YENİ BİR BAŞLANGICIN STARTINI VERDİ
    • 24 Ocak 2023 - 07:53:32

 

Kadirli Savrun Spor Kulübü Kadirli’nin çocuklarını Sporun her dalında sporla buluşturmaya devam ediyor.

Kadirli Savrun Spor Kulübü başkanı Kadir Çıtırık; Futbol, erkek Hentbol, voleybol basketbol, Atletizm, satranç, cimnastik şubelerinden sonra Kadın Futbol şubesini açtık. Kulübümüz kadın Futbol takımı bu yıl Türkiye futbol kadınlar 3.liginde mücadele edecek.

Şuanda kadirlinin çocukları ile yaklaşık altı aydır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kadın futboluna her gecen gün sporcu anlamında talep artmakta ve Kadirli’li kadın sporcular adına bizleri mutlu etmekte başta kadın futbola ilgi konusunda teretdütlerimiz olmasına rağmen çalışmalar başladıktan sonra talep yoğunluğu kadınlarımızın sporun her dalında boy göstermesi bir eğitimci olarak bizleri çok mutlu etti dedi. Ayrıca Çıtırık, Kadirli kamuoyundan olumlu dönüşler aldık. Sporcu aileleri de çocuklarına desteklerini esirgemiyorlar. Bir kadın gelişecek bir nesil değişecek sloganıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kadirli halkından komuoyundan Kızlarımıza destek bekliyoruz dedi..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz