OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

Ş.Ö. ORHAN GÖK ANADOLU LİSESİNDE KARİYER GÜNLERİ
    • 30 Eylül 2019 - 07:40:17

İlçemizin güzide okullarından Geleceği Planlayan ve yaptığı plana göre kararlılık ve azimle ilerleyenlerin okulu olan Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi geleneksel kariyer ve meslek tanıtım günleri geniş bir katılımla yapıldı.
Okulun genç ve başarılı Müdürü Ömer Faruk AK yönetiminde yapılan kariyer günlerinin konukları Mimar Mustafa Güvel, Makine Mühendisi Gökhan Cinkara, Elektrik Mühendisi Burak Ortak, Şehir ve Bölge planlamacısı Melike Sarıkızoğlulları, ve İnşaat mühendisi Gökhan Çakar oldu.
Okul öğrencileri eğitim süresince misafirlerin deneyimleri, donanımları ve meslekleri hakkında gerek toplu olarak ve gerekse yüz yüze konuşarak sohbet ederek bu meslekler hakkında bilgi sahibi oldular.
Okul Müdürü Ömer Faruk Ak, katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür ederek kariyer günlerinin devam edeceğini söyledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz