GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Ş.Ö. ORHAN GÖK ANADOLU LİSESİNDE KARİYER GÜNLERİ
    • 30 Eylül 2019 - 07:40:17

İlçemizin güzide okullarından Geleceği Planlayan ve yaptığı plana göre kararlılık ve azimle ilerleyenlerin okulu olan Şehit Öğretmen Orhan Gök Anadolu Lisesi geleneksel kariyer ve meslek tanıtım günleri geniş bir katılımla yapıldı.
Okulun genç ve başarılı Müdürü Ömer Faruk AK yönetiminde yapılan kariyer günlerinin konukları Mimar Mustafa Güvel, Makine Mühendisi Gökhan Cinkara, Elektrik Mühendisi Burak Ortak, Şehir ve Bölge planlamacısı Melike Sarıkızoğlulları, ve İnşaat mühendisi Gökhan Çakar oldu.
Okul öğrencileri eğitim süresince misafirlerin deneyimleri, donanımları ve meslekleri hakkında gerek toplu olarak ve gerekse yüz yüze konuşarak sohbet ederek bu meslekler hakkında bilgi sahibi oldular.
Okul Müdürü Ömer Faruk Ak, katılımcılara katkılarından dolayı teşekkür ederek kariyer günlerinin devam edeceğini söyledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz