KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KADİRLİ’DE 10 KİŞİ CEZAEVİNE

KADİRLİ’DE 10 KİŞİ CEZAEVİNE

SERDAR ALASIRT’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

SERDAR ALASIRT’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

SAĞANAK HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

SAĞANAK HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

BESİCİLERE BÜYÜK BAŞ HAYVANLARI TESLİM EDİLDİ

BESİCİLERE BÜYÜK BAŞ HAYVANLARI TESLİM EDİLDİ

Öz Petek Baklava BONCUKLU şubesi açıldı..
    • 8 Ekim 2020 - 06:35:28

Kadirli’de, 1998 yılından bu yana verdiği hizmetlerle adından söz ettiren Öz Petek Baklava, Cafe ve Unlu Mamülleri’nin Çamlıkahve civarı eski Belediye binası yanındaki BON CUKLU şubesi açıldı.
Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, açılışta yaptığı konuşmada, “Remzi kardeşimiz, pandemiye rağmen Kadirlimize diğer şubeleri ile bu güzel müesseseyi Kadirli’ye kazandırdığı için teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar diliyoruz.” dedi.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ise Remzi Arslantaş’ın genç yaşta Kadirli’de önemli başarılara imza atığını ifade ederek, Boncuklu şubesinin hayırlı olması dileklerini iletti.
Açılışa katılanlara teşekkür eden Öz Petek Baklava Cafe ve Unlu Mamülleri sahibi Remzi Arslantaş ise “bizleri bu güzel günümüzde yanız bırakmayan çok değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde koronavirüs nedeniyle önemli bir süreçten geçiyor. Salgın tüm kesimleri etkilemiştir. Bizde bazı riskleri göz önüne alarak istihdam yaratmaya ekonomimize katkı sağlamaya çalışıyoruz. Yıllar önce Kadirli halkına layık olduğu lezzeti tattırmak amacıyla çıktığımız yolda iddiamızı emin adımlarla sürdürüyoruz. İlk günkü heyecanımız ile kalite çıtasını hiç düşürmeden markalaşma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Kadirli halkımızın bizlere verdiği destek ile bu lezzeti devam ettireceğiz. Bu desteğin bilincindeyiz. Kalite, yetenek ve tecrübemize güveniyoruz. Takdir ve destek sizden, rızık Allah’tan. Damak tadını sevenleri Öz Petek Baklava Cafe ve Unlu Mamülleri şubelerimize bekliyoruz” diye konuştu..
Açılışa, bazı kurum müdürleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin yanısıra sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz