SUAT ÖNAL MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 

SUAT ÖNAL MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ AYAS MHP MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ AYAS MHP MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

HAMZA TOR ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

HAMZA TOR ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

OSMANİYELİ SPORCULAR BÜYÜK GURUR YAŞATTI 

OSMANİYELİ SPORCULAR BÜYÜK GURUR YAŞATTI 

Kadirli İlçesinden Büyük Başarı…

Kadirli İlçesinden Büyük Başarı…

OSMANİYE’DE ÖĞRETMENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ
    • 23 Aralık 2020 - 07:28:15

Osmaniye Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen öğretmenler arası Anı Yazma Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Osmaniye’deki resmî ve özel okullardan 39 öğretmenin katılım sağladığı yarışma sonuçlarına göre dereceye giren öğretmenler, hizmet verdikleri okullarında ziyaret edilerek ödülleri takdim edildi.

Öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen öğretmenler arası anı yazma yarışmasında Kara Kuyu isimli anısı ile birinci olan Şehit Yasemin Tekin İlkokulu Öğretmeni Emine Ergen Gürbüz’e Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş bir ziyaret gerçekleştirerek ödülünü ve katılım belgesini verdi.

Yeşil Ördek isimli anısı ile ikinci olan Tüysüz Şehit Bekir Evirgen İlkokulundan Meryem Bostan ile Karınca ve Hışırtı isimli anısı ile üçüncü olan Hasanbeyli Gazi Mustafa Kemal İmam Hatip Ortaokulundan İbrahim Şahin’e ise Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri görev yaptıkları okullarında ziyaret ederek ödülleri ve katılım belgeleri takdim edildi.

Belediye Başkanı Kadir Kara’nın talimatları doğrultusunda eserlerin kitap haline gelerek ölümsüzleşeceğini ifade eden Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş; “Belediyemizce düzenlenen öğretmenler arası anı yazma yarışmasına katkı ve katılım sağlayan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor meslek hayatlarında başarılar diliyoruz.” Şeklinde konuştu.

Birbirinden güzel anıların kaleme alındığı yarışmada birinci olan Emine Ergen Gürbüz ise;“Hafızamdaki unutamadığım bir anıyı kağıda döküp kalıcı bir eser haline gelmesine vesile olan Belediye Başkanımız Sayın Kadir Kara’ya teşekkürlerimi iletmek istiyorum.” İfadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz