GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

MİO BABY ÇALIŞANLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
    • 5 Mart 2020 - 06:56:06

Kadirli Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermeye başlayan giyim fabrikası yöneticileri çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kadirli Hizmet Merkezi müdürü Abdülhamit Yıldırım Kadirli Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ozan Atılgan Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya’nın da katıldığı kahvaltıda MiO BABY yöneticileri ve çalışanları bir araya geldiler.

MİO BABY Müsteciri Aynur Yıldızoğlu yaptığı açıklamada, iş yerlerinde verim almanın yolunun birlik beraberlikten geçtiğini belirterek ‘ Kısa bir zaman da uyum içinde çalışan bir ekip oluşturabildik. İş yerinde verimliliğin temeli olan uyum ve beraberlik ruhunu yaratabildik. Bizler çalışanlarımızla belli bir disiplin içinde sıcak bir çalışma ortamında üretim yapıyoruz. Bu gün birlikte olduğumuz kahvaltıyla bu birlik beraberlik ruhunu dahada geliştirdiğimizi düşünüyorum’ dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz