SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

MİLLETVEKİLİ KAYA’DAN KADİR GECESİ MESAJI
    • 19 Mayıs 2020 - 08:46:36

Ak Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Kadir Gecesi ile ilgili bir mesaj yayımladı.Kaya, bu gün kalplerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, her türlü ayrılık, küskünlük ve olumsuzlukları geride bırakarak dünyaya hikmet gözüyle bakmaya gayret göstermeliyiz. Bu hayatın geçici olduğunu, Allah katında kalıcı olanın ise imanımızın ve vatanımıza, milletimize yaptığımız yararlı hizmetler ile geride bırakacağımız kalıcı eserler olduğunu ifade etti.
Kaya mesajında “ İnsanı insan olduğu için sevip, Yaradan’dan dolayı hoş görüp dünyaya rahmet, merhamet penceresinden bakmalıyız.”
Çevremize kin ve nefret yerine, sevgi, hoşgörü, barış duyguları besleyip adeta sevgi ve hoşgörü tohumlarını ekmeliyiz.
‘Bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nin başta Aziz Milletimiz olmak üzere bütün İslam âlemine, dünyanın dört bir tarafında zulüm gören Filistin’de ,Afganistan’da, Suriye’de, Doğu Türkistan’da, Miammar’da ve Dünya’nın daha nice farklı yerlerinde zulüm ve işkence altında olan Müslüman kardeşlerimize Cenab-ı Allah yardım eylesin ve zalimleri Rabbim kahru perişan eylesin. Cennet kapılarının aralandığı bu gecede, tüm dünyada huzur, barış ve kardeşliğin hâsıl olmasını temenni eder, ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı Kadir Gecesi’nde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini, sıkıntılarının giderilmesini yüce Rabbim’den niyaz ederim.
Kadir Gecemizin Osmaniyeli hemşerilerime, Aziz Milletimize, İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kadir Gece’miz mübarek, dualarınız kabul olsun. İfadelerinde bulundu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz