Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Milletvekili Durmuşoğlu’nun 10 Nisan polis Günü” Mesajı
    • 9 Nisan 2019 - 06:26:22

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 10 Nisan Polis Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Milletvekili Durmuşoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: Gücünü Anayasa ve yasalardan aldığı yetki ile ailemizin huzurunu, canımızın ve malımızın güvenliği ile milletimizin huzur ve emniyetinin en büyük güvencesidir polislerimiz. Toplumumuzun refahını bozmak isteyenlere ve ülkemizin bütünlüğünü çekemeyenlere dur diyerek her gün, her gece gözümüze rahat uyku girmesini sağlayandır Polislerimiz. Görevlerini vatan ve millet sevdasıyla yapmaktadırlar polislerimiz. Onlar gözümüzün bebeğidir. Onları sadece güvenliğimiz tehlikeye girdiğinde değil her zaman hatırlamalıyız.
Zor ama onurlu görevlerini ülkemizin dört bir köşesinde büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler polislerimiz. Her türlü şartta zaman mefhumu gözetmeden büyük fedakarlıklar yaparak can ve mal güvenliğimizi sağlayan sizlerin bu anlamlı ve önemli gününü, kuruluş yıl dönümünüzü kutlar, görevleri esnasında saldırıya uğrayarak şahadet şerbetini içen şehitlerimizi rahmet ve minetle anıyor, gazilerimizi de şükranlarımı sunuyorum.”dedi

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz