GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

KÖY OKULLARINDA 1. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KIRTASİYE İHTİYAÇLARINI TÜRKAV KARŞILAYCAK
    • 23 Temmuz 2020 - 08:10:12

Kadirli Türkav Şube Başkanlığı Köy okullarında bu yıl 1. Sınıfa başlayacak olan öğrencilerin kırtasiye ve çanta ihtiyaçlarını karşılayacak.
Demirören Haber Ajansı Kadirli Temsilcisi Efendi Erkayıran’a açıklamalarda bulunan Kadirli Türkav Şube Başkanı Levent Binici, zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde köy okullarında 1. Sınıfa başlayacak olan öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyaçlarını ve çantalarını vakıf olarak bizler alıp vereceğiz dedi.
Dert Etme Kadirli Türkav Seninle sloganı ile başlattıkları projenin detaylarını paylaşan Binici şunları kaydetti;
“ Pandemi nedeniyle sıkıntılı olduğumuz bu günlerde Kadirli Türkav olarak velilerimizi ve öğrencilerimizi bir nebze mutlu etmek için Köy okullarında 1. Sınıfa başlayacak öğrencilerimizin çanta ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayacağız. Allah izin verirse okulun ilk günü öğrencilerimizin kırtasiyeleri ve çantaları sınıflarında sıralarında hazır olacak.
KIRTASİYE MALZEMELERİ KADİRLİ ESNAFINDAN ALINACAK
Öğrencilerimiz için hazırlatacağımız kırtasiye ve çantaları Kadirli esnaflarından alacağız. Zor günler geçiren esnaflarımıza bir nebze olsun katkı sağlamak amacındayız. İnşallah ayrım yapılmadan köy okullarımızın tamamındaki 1. Sınıfa başlayacak olan öğrencilerimize gerekli kırtasiye desteğini vereceğiz” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz