MUHTAR’IN YERİ KEBAP IZGARA & SUCUKEKMEK SALONU AÇILDI

MUHTAR’IN YERİ KEBAP IZGARA & SUCUKEKMEK SALONU AÇILDI

TORPİLLİ MÜSLÜMANLAR  MUSTAFA KEMAL EVREN ÇİĞİL

TORPİLLİ MÜSLÜMANLAR MUSTAFA KEMAL EVREN ÇİĞİL

ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

SUMBAS’DA  ESRAR OPERASYONU

SUMBAS’DA  ESRAR OPERASYONU

Kadirli’ye Şehit Sağlıkçılar Parkı yapılıyor
    • 24 Şubat 2021 - 07:11:03

Kadirli Belediyesi tarafından yeni hastane yanında, koronavirüs sürecinde fedakarca çalışan ve hayatlarını kaybeden sağlık çalışanlarının hatırasını yaşatmak için Elif Durmuşcan Şehit Sağlıkçılar Parkı yapılacak.
Asıl mesleği hekimlik olan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yapılması planlanan park alanına giderek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Başkan Tarhan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, belediye meclis kararıyla Kadirli Devlet Hastanesi yanındaki alanda yapılacak parka, 1 Şubat 2010 tarihinde Ceyhan’da göreve giderken trafik kazasında hayatını kaybeden Elif Durmuşcan ve görevi başında şehit olan sağlıkçılarının adının verileceğini söyledi.
Parkın 14 Mart Tıp Bayramı’na yetiştirilmesinin planlandığını belirten Başkan Tarhan, “Kadirli Devlet Hastanesi karşısında ki yaklaşık 3 dönümlük arazimize park yapımı için çalışmalara başladık. Elif Durmuşcan Şehit Sağlıkçılar Parkı olarak yapılacak parkımızın en kısa zamanda temelini atıyoruz. İnşallah 14 Mart Tıp bayramında parkımızı tamamlayarak açılışımızı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Şimdiden hayırlı olsun. Hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımıza ve şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz” ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz