AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

Kadirli’de Kovid-19 tedbirleri denetimi..
    • 6 Şubat 2021 - 11:02:05


Kadirli’de Kovid-19 tedbirleri denetimi..
Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde “Hepimiz için sağlık için” esnaflara yönelik kovid-19 denetimi yapıldı.
Denetimlerde Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, beraberinde Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, İlçe Sağlık Müdürü Ayşe Bozkurt, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa As, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı ile Atatürk Caddesi’ndeki denetimlere katılarak, esnafı ve vatandaşları maske takmaları, sosyal mesafeye dikkat etmeleri konusunda uyardı.
Arık, gazetecilere yaptığı açıklamada, son günlerde vaka sayılarında artış olduğunu belirterek, herkesin kurallara uymasını ve insanlar arasında iletişimin telefonla yapılmasını istedi.
Dikkatli bir şekilde hayatın sürdürülmesi gerektiğine değinen ve herkesin aşı olmasının ardından hayatın normale döneceğini ifade eden Arık, şöyle konuştu:
“Son günlerde hasta sayısında artış var. Önceden olduğu gibi yoğun bir koronavirüs saldırısına maruz kalabiliriz. Hızlı bir yayılma hepimizi etkiler. Lütfen maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim. İletişimi sosyal medya ve telefon üzerinden yapalım. Bu konuda herkesin duyarlı olması şart. Sadece yaşlılar değil gençlerden de vefat edenler var. Bu süreçte dikkatli bir şekilde hayatımızı sürdürmemiz lazım. İnşallah herkes aşılandığında bu sıkıntılardan bir nebze olsun kurtulacağız.” diye konuştu.
Asıl mesleğinin hekimlik olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Ömer Tarhan ise hızlı bir şekilde yayılan ve insanları kısa sürede öldürdüğünü belirttiği mutasyona uğramış Kovid-19’a karşı daha sıkı tedbir uyarısında bulundu. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz