ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

KADİRLİ ŞEHİT MUSTAFA YAĞIZ’DA YOL ÇALIŞMALARI
    • 8 Kasım 2020 - 20:24:36

Kadirli Belediyesi tarafından Şehit Mustafa Yağız Mahallesinde yol çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Şehit Mustafa Yağız Mahallesindeki sokaklarda yol yapım çalışmaları başladığını söyleyen Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, yol medeniyettir sloganı ile program dahilinde yol çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

Şehit Mustafa Yağız Mahallesinde beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, çalışmaların hava şartlarına göre devam edeceğini söyledi.

Şehit Mustafa Yağız Mahallesi Nergiz Sokak Türkmenoğlu Apartmanı Mevkiinde beton yol çalışmalarının tamamlandığını belirten Başkan Tarhan şunları kaydetti;

“Yol Medeniyettir sloganı ile başlattığımız beton yol çalışmalarımızı program dahilinde öncelik arz eden cadde ve sokaklarımızda sürdürüyoruz. Şehit Mustafa Yağız Mahallesi beton yol çalışmalarımız Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından yapılarak hizmete sunuluyor. Mahallemiz 564, 565 ve 566 sokaklarda beton yol çalışmalarımızı tamamladık. Yol çalışmalarımız bütün mahallelerimizi kapsayacak şekilde planlı bir şekilde devam ediyor. Bir yandan da yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyoruz” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz