ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

Kadirli belediyesinden okullara tam destek
    • 13 Ekim 2020 - 20:40:50

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, bu yıl okula başlayan birinci sınıf öğrencilerini okullarda ziyaret ederek, çanta ve kırtasiye desteğinde bulundu.

Yüz yüze eğitime başlayan 1. sınıf öğrencilerini okulda ziyaret eden Başkan Tarhan, eğitime tam destek verdiklerini belirterek, merkez ve köylerdeki okullara ayrıca maske, dezenfektan ve dezenfektan aparatı veriyor.

Başkan Tarhan, yaptığı açıklamada, merkez ve köylerde yüz yüze eğitime başlayan birinci sınıf öğrencilerine çanta ve kırtasiye desteği verdiklerini söyledi.

Eğitime destek vermeye devam ettiklerini ve her zaman vereceklerini ifade eden Başkan Tarhan, “Eğitim herkesin hakkı. Çalışmalarımızı bu şekilde sürdürüyoruz. Pandemi nedeniyle 2020-2021 eğitim öğretim yılına buruk başladık. Yüz yüze eğitime başlayan okullara ve sınıflara da çocuk maskesi, okullarımıza ise dezenfektan aparatı ve dezenfektan dağıttık. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Bu doğrultuda eğitim alanına desteklerimiz devam edecektir.

Merkez ve köylerdeki birinci sınıf öğrencilerimize içerisinde defterler, kalem ve kalemlikler, oyun hamuru, cetvel takımının bulunduğu çanta ve kırtasiyeleri ulaştırdık. Eğitime desteğimiz bununla da sınırlı kalmıyor. Uzaktan Eğitim alacak olan öğrencilerimize internet desteğinin yanı sıra bir Eba Evi ve bir adette gezici eba sınıfını öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz.” dedi.

Okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler de Belediye Başkanı Ömer Tarhan’a eğitime ve öğrencilere verdiği destek için teşekkür ettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz