OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

İMAM HATİP LİSESİNDEN MEVLİD-İ NEBİ PROGRAMI
    • 11 Kasım 2019 - 07:39:56

Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v ) ‘in doğumunun yıl dönümü Mevlid -i Nebi etkinlikleri kapsamında Kadirli Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  Öğrencileri  program düzenledi.
Açılış konuşmasını yapan Okul Müdür yardımcısı Süleyman Teper, öğrencilere Günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yaptı.
Mevlid-i Nebi haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen programda öğrenciler, Kur´an-ı Kerim tilaveti, orotoryolar, ilahiler ve şiirlerle Efendimizi bir kez daha anma, anlatma ve tanıma imkanı buldular.
program katılımcılar tarafından büyük bir beğeniyle takip edildi.
Okul Müdürü Şamil Çetinkale Programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.Çetinkale, konuşmasında, Hazreti Peygamberin gençlere verdiği önemi vurguladı.Öğrenciler tarafından yapılan Duanın ardından program son buldu.
Programa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Zincirkıran,Eğitim Bir Sen Başkanı Mustafa Demirci,Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz