AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

HEMŞEHRİMİZ ZEKERİYA GÖKŞENLİ YENIDEN EPDK BAŞKAN YARDIMCILIĞINA SEÇİLDİ
    • 17 Temmuz 2022 - 19:40:28

HEMŞEHRİMİZ ZEKERİYA GÖKŞENLİ YENIDEN EPDK BAŞKAN YARDIMCILIĞINA SEÇİLDİ

İlçemizin yetiştirdiği değerli bürokratlardan Zekeriya Gökşenli, 16 Temmuz 2022 tarihli resmi gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile yeniden EPDK başkan yardımcılığına seçildi.

 

Gökşenli,İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1989 yılında Türkiye Elektrik Kurumu Genel Müdürlüğü Adana Müessese Müdürlüğü’nde avukat olarak göreve başladı. 1997 yılında Türkiye Elektrik Üretim ve İletim A.Ş.’de hukuk müşaviri olarak görev yaptı.

 

Yap-İşlet-Devret, İşletme Hakkı Devri projelerinde ve mobil santralların hizmete alınmasında çalıştı. 2003 yılında Türkiye Elektrik İletim A.Ş’ye 1.Hukuk Müşaviri oldu. 2004 yılından itibaren Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nda önce Grup Başkanı ardından Hukuk Dairesi Başkanı olarak görev yaptı. Enerji Düzenleyicileri Bölgesel Birliği (ERRA) Hukuk Grubu Üyesi olan Gökşenli İngilizce biliyor.

 

4 Ocak 2008 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararı ile Kurul Üyesi olarak atanan Zekeriya GÖKŞENLİ görev süresinin dolmasının ardından 16 Temmuz 2022 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan 2022/319 sayılı kararla ve 4628 sayılı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun’un 5’inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanı Kararnamesi’nin 2, 3 ve 7’nci maddeleri gereğince dördüncü kez EPDK Kurul Üyesi olarak atanmıştır. Zekeriya GÖKŞENLİ, evli ve 4 çocuk babası.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz