ANDIRIN’DA BUNGALOV EVLERİ YAŞANILABİLİR BİR HALE DÖNÜŞÜYOR

ANDIRIN’DA BUNGALOV EVLERİ YAŞANILABİLİR BİR HALE DÖNÜŞÜYOR

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

MEHMET GÜRLEK MHP İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN MÜRACAATINI YAPTI

MEHMET GÜRLEK MHP İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN MÜRACAATINI YAPTI

Bu raflar 64 yıldır değişmedi

Bu raflar 64 yıldır değişmedi

ABİDİN İSPİR  BELEDİYE MECLİS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI

ABİDİN İSPİR BELEDİYE MECLİS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI

FİZYOMED KADİRLİ FİZİK TEDAVİ MERKEZİ HİZMETE AÇILDI
    • 21 Nisan 2021 - 08:07:25


Fizyomed Kadirli Fizik Tedavi Merkezi,Genç Fizyoterapist Muhammet Kardaş tarafından SGK ve Sağlık Meslek Lisesi yanında Esgicioğlu Kent Sitesi karşısında hizmete açıldı.
Fizyomed Kadirli’de, ağrı problemleri,hareket kısıtlılıkları,kas-eklem rahatsızlıkları,inme(felç),romatolojik rahatsızlıklar,ortopedik rahatsızlıklar,pediatrik rahatsızlıklar,nörolojik rahatsızlıklar gibi tanısı konulmuş hastalıkların tedavi edildiği belirtildi.
Bu rahatsızlıkların tedavisinde son teknoloji cihazlarla elektroterapi uygulaması,kişiye özel egzersiz programı hazırlanıp bu programı klinikte fizyoterapist eşliğinde doğru şekilde uygulanması ayrıca hastanın evde uygulaması için ayrı bir program hazırlanması,kriyoterapi uygulaması,ayrıca tedaviyi desteklemek için akupunktur,kupa çekme,kupa masajı ve daha birçok alternatif tıp uygulaması ile hizmet vermektedir.
Fizyomed Kadirli Fizik Tedavi Merkezi’nde koronavirüs tedbirleri gereği her hastanın, tedaviye alınmadan önce ateş ölçümü yapılıyor.Ateşi yüksek olan veya belirtileri olan hastaların tedavisi ertelenip Hasta ve fizyoterapist tedavi öncesinde ve tedavi esnasında maske takıyor. Fizyomed Kadirli internet sitesi: www.fizyomedkadirli.com İnstagram adresi: www.instagram.com/fizyomed_kadirli Detaylı Bilgi ve Randevu için: 0553 160 8330

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz