DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA KADİRLİ’DE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ DOLAYISIYLA KADİRLİ’DE FARKINDALIK ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

AFAD DUYURU…

AFAD DUYURU…

1 TON CAM VE PLASTİK ATIK GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILDI

1 TON CAM VE PLASTİK ATIK GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRILDI

Galatasaray’ın şampiyonluğu Kadirli’de kutlandı

Galatasaray’ın şampiyonluğu Kadirli’de kutlandı

OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

EVDE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİNİN KARNE SEVİNCİ
    • 15 Haziran 2019 - 06:55:31

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde evde eğitim gören diyaliz hastası 9’ncı sınıf öğrencisi Alara Yasdıman karnesini aldı.Kadirli ilçe Kaymakamı Tamer Orhan,diyaliz hastası olduğu için evde eğitim alan Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 9’ıncı sınıf öğrencisi  Alara Yasdıman’a sürpriz yaparak Bağ Mahallesindeki evinde ziyaret edip karnesini teslim etti.
Yaz tatiline evde karne alarak giren Alara, yapılan sürpriz karşısında çok duygulandı. Kaymakam Orhan,karnesinin yanında başarılı öğrenciyi çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Karnesiyle mutluluk yaşayan Alara, hedefinin ise Avukat olmak istediğini söyledi.Kaymakam,Orhan,
İmam hatip lisesi 9. Sınıf öğrencisi Alara kızımızın karnesini vermeye geldik.Okulumuzun onur öğrencisi takdir belgeli öğrencimizin mutluluğuna ortak olmak istedik.Başarılarından dolayı tebrik ediyor sağlık ve mutluluklar diliyorum dedi.Öğrenci Alara Yasdıman’ da,Kaymakamımızın,Milli Eğitim Müdürümüzün ve okul idaresinin evimize gelerek Karne vermesi beni çok mutlu etti.Bu başarıda öğretmenlerimin de çok büyük payı var diyerek mutluluğunu dile getirdi.Milli Eğitim Müdürü Tapsız, Alara kızımıza geldik kendilerine karnelerini takdim ettik ve gayet başarılı bir öğrenci olduğunu gördük. Kendilerini tebrik ediyorum dedi.Alara Yasdıman’ın  karne heyecanına, şube müdürleri Fehmi Haytaoğlu,Kasım Kocabaş, Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hacer Çağlaroğlu,Müdür yardımcısı,Nur cihan Tamer ve Öğretmenevi Müdürü Münevver Çıracı Bolat’da ortak oldu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz