CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz,  “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz, “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

Duyuru….

Duyuru….

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

EĞİTİM-BİR –SEN’DEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TAPSIZ’A ZİYARET
    • 18 Ekim 2022 - 08:42:23

EĞİTİM-BİR –SEN’DEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TAPSIZ’A ZİYARET
Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Osmaniye Şube Başkanı Mahmut Kahraman ve Kadirli Eğitim-Bir- Sen başkanı Mustafa Demirci ile yönetim kurulu üyeleri Kadirli ilçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız’a ziyarette bulundular.
Geçtiğimiz hafta sonu güven tazeleyerek yeniden şube başkanı seçilen Kahraman,yapılan ziyarette Sendikal çalışmalarının aralıksız devam ettiğini, başta Eğitim olmak üzere çeşitli konularda istişarelerde bulunduklarını belirtti.
Kahraman, Milli Eğitim’de yetkili sendika olduklarını Eğitim -Bir-Sen olarak her daim kamu çalışanlarımızın ve üyelerimizin her türlü kazanımlarında ve sorunlarında yanlarında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini açıkladı.
İl genelinde Eğitiminin çıtasını yükseltmek için önemli çalışmalar yaptıklarını dile getiren Kahraman,Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yapacakları her türlü yararlı çalışmada Eğitim- Bir-Sen olarak yanlarında olacağız ifadelerini kullandı.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Tapsız’da başta Kahraman ve Demirci olmak üzere beraberindeki heyete teşekkür ederken, tüm paydaşlarla birlikte Eğitimin kalitesini arttırmaya yönelik her türlü çalışmalar ve etkili iletişimi arttırarak görev yapacaklarını söyledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz