HAYALLER GERÇEK OLSA!

HAYALLER GERÇEK OLSA!

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOGUN İLGİ

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOGUN İLGİ

Bakan Karaismailoğlu’dan Başkan Tarhan’ı ziyaret..

Bakan Karaismailoğlu’dan Başkan Tarhan’ı ziyaret..

Miniklerin isteğini itfaiye ekipleri geri çevirmedi

Miniklerin isteğini itfaiye ekipleri geri çevirmedi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmaniye’de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmaniye’de

Düziçi’nde istişare ve değerlendirme toplantısı
    • 5 Ağustos 2019 - 07:04:47

Osmaniye’nin Düziçi İlçesinde, Vali Ömer Faruk Coşkun Başkanlığında İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı. Öğretmenevi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, “Göreve başladıktan bugüne, vatandaş odaklı hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Güçlü bir toplum ve Devlet olma yolu üretmekten geçer. İlçemizi destekleme adına, başta Sayın Valimiz ve Sayın Milletvekillerimizin destekleri ile Organize Sanayi Bölgesinin kurulum çalışmalarına başlanılmıştır. Turizm ve tarım ürünlerinde markalaşmak adına çalışmalar planlamaktayız” dedi. Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya ise Düziçi’ne yapılacak olan her türlü yatırımda; gerek genel idarede, gerekse ilde alınacak kararlarda ellerinden gelen her türlü gayreti göstereceklerini belirterek, “Düziçi’mize, İl Özel İdaresi 2018 yatırım programında olan 24 derslikli 4 tane ilkokul yatırımlarımızı hayata geçirdik. İlçe Emniyet Amirliği binamızı tamamladık. Bugünkü toplantıda sizlerin de taleplerini dinlemek için buradayız. İl Özel İdaremiz ile ilgili hem genel idare hem de elimizdeki imkânlarla köylerimize daha güzel hizmetler yapabilmek için, nasıl imkân ve kaynak oluşturabiliriz çabası içerisindeyiz.

Sayın Milletvekilimiz ile birlikte hangi proje, hangi ilçemize ve nereye yapılacaksa gece gündüz demeden Ankara’da bu projelerin takipçisi oluyoruz ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi. Daha sonra konuşan Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’da “Sahada sizlerle birlikte tespit ettiğimiz, sıkıntılar, talepler ve beklentilerle ile ilgili çalışmaları yaparak, bunların çözümü noktasında, hükümetimiz nezdinde bugüne kadar her türlü çalışmayı yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. Toplantının devamında konuşan Vali Ömer Faruk Coşkun, ilçenin sorunlarını ele almak ve kamu hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde koordine edilmesini sağlamak üzere bir araya gelindiğini belirterek şöyle konuştu: “Hep birlikte ilçemizin sorunlarını, yapılması gerekenleri istişare edip önümüzdeki süreçte, el birliği ile bu sorunların çözümü için gayret göstereceğiz. Değerli Milletvekillerimiz ve sizlerle birlikte, hep beraber ilimizin daha da ileriye taşınması için gayretimizi sürdüreceğiz.” Toplantı talep ve sorunlarını dinlenmesi ile sona erdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz