İlk günden bu yana yangın sahasında olan ülkü ocakları takdir topladı

İlk günden bu yana yangın sahasında olan ülkü ocakları takdir topladı

ÖĞRETMEN” dualarla son yolculuğuna uğurlandı..

ÖĞRETMEN” dualarla son yolculuğuna uğurlandı..

Emniyetten narkotik ve asayiş uygulamaları..

Emniyetten narkotik ve asayiş uygulamaları..

DURMUŞOĞLU’DAN 1 MAYIS KUTLAMASI..
    • 1 Mayıs 2020 - 10:03:50

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Büyük ve güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda, ülkenin kalkınma hamlelerine alın terleriyle katkı sağlayan, özveriyle çalışan, üreten tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik eden Durmuşoğlu, Tüm dünyada işçi ve emekçilerin birlik ve dayanışma günü olarak kutlanan 1 Mayıs’ın, hakkaniyetli ve adil şartlarda bir çalışma ortamına vesile olmasını temenni etti.
Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti:
“Emeğin, helal kazancın, alın terinin, beden gücünün ve hakkın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü, iş ve çalışma hayatındaki sorunların ve çözüm önerilerinin ortaya konulması, işçi ve emekçi kardeşlerimizin, üretimden gelen güçlerini kullanarak, haklı taleplerini demokratik platformlarda dile getirmesi ve sorunların karşılıklı diyalog ve uzlaşma içerisinde, tesis edilmesi adına çok önemli ve özel günlerden biridir.
AK Parti olarak göreve geldiğimiz günden bu yana işçi ve emekçilerimizin sorunlarına her zaman samimiyetle çözüm üretmeye çalıştık. İstihdamı artırmak, işsizlik oranını düşürmek, hak ettikleri yaşam standardına ulaşmaları, emeklerinin tam karşılığını almaları için pek çok tedbiri, programı hayata geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz.
Girişimci ve emekçi dayanışmasının önemi tüm dünyanın pandemi yaşadığı bu dönemde bir kez daha anlaşılmıştır. Bu günlerde milletimiz, yardımlaşma ve dayanışma yarışına girerken, Devletimiz de, emek sahipleri dahil toplumun ve ekonominin bütün kesimleri için geliştirdikleri programlarla yaraları hızla sarmaya çalışmıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde hayata geçirilen programların, toplumun refahındaki azalmayı en aza indirmek ve nihayette emek sahiplerinin işsiz ve gelirsiz kalmalarını önlemek olduğu daha da anlaşılır olmuştur. Bu zor günleri, milletimizin, devletimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ortaya koymuş oldukları ortak tavır ve bir yandan kendi sağlığını koruyup diğer yandan ekonomi çarklarını kesintisiz döndürmek için özveriyle çalışan tüm emekçi kardeşlerimle birlikte atlatıp, ülkemizi mutlu, müreffeh ve kalkınmış yarınlara ulaştıracağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, koronavirüs salgınından ülkemizin en az şekilde etkilenmesi için gece gündüz demeden, tüm riskleri göze alarak insan sağlığı için fedakarca çalışan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere gıda, tarım, basın, banka, güvenlik, ulaşım, temizlik, haberleşme, market, eczane, fabrika, atölye ve diğer tüm alanlarda görev yapan bütün kamu ve özel sektör çalışanlarımıza teşekkür ediyor, tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz