HAYALLER GERÇEK OLSA!

HAYALLER GERÇEK OLSA!

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOGUN İLGİ

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOGUN İLGİ

Bakan Karaismailoğlu’dan Başkan Tarhan’ı ziyaret..

Bakan Karaismailoğlu’dan Başkan Tarhan’ı ziyaret..

Miniklerin isteğini itfaiye ekipleri geri çevirmedi

Miniklerin isteğini itfaiye ekipleri geri çevirmedi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmaniye’de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmaniye’de

Devlet Bahçeli, 28 Mart’ta Osmaniye’ye geliyor
    • 26 Mart 2019 - 06:25:54

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli 28 Mart Perşembe günü Osmaniye’de açık hava toplantısında hemşerileri ile buluşacak. MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş, Bahçeli’nin Osmaniye’de yapacağı miting tarihinin belli olduğunu belirterek, “Genel Başkanımız 28 Mart Perşembe günü Osmaniye’de olacak. Seçmen İletişim Merkezimizin önünde İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu açık hava toplantısına katılarak baba ocağından tüm dünyaya mesajlar verecek.” dedi. Melih Loş, Osmaniye genelinde yaptıkları seçim çalışmalarına da değinerek, “Kentin her noktasındayız.

Yılmadan, bıkmadan yorulmadan çalışıyoruz. 31 Mart akşamına kadar da aynı heyecan ile çalışacak, çalmadık kapı, ulaşmadık hemşerimizi bırakmayacağız. Osmaniye genelindeki tüm teşkilatlarımız Genel Başkanımızdan yansıyan heyecan ve enerji ile yaptığımız bu çalışmaları inşallah büyük bir zafer ile taçlandıracaktır.” dedi. MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş, Belediyelerin emin ve ehil ellerde olması demenin, insanların huzur ve mutluluğu demek olduğunu belirterek, “Yerel yönetimlerin yerli milli yerlerde olması demek, geleceğe umutla bakmak demektir.İnanıyorum ki Osmaniye her zaman olduğu gibi 31 Mart’ta Milliyetçi Hareket Partisi’nde bir kez daha buluşacak, bir kez daha belediyeyi ehline emanet edecektir.” diye konuştu. MHP Osmaniye İl Başkanı Loş, 28 Mart Perşembe günü Devlet bahçeli bulvarı 2’nci etapta, saat 13.00’da başlayacak olan açık hava toplantısına tüm Osmaniyelileri davet etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz