ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

BAŞKAN TOR ‘SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ’ KAMPANYASINA DAVET ETTİ
    • 17 Ekim 2020 - 21:52:02Ak Parti Osmaniye il Başkanı Avukat Hamza Tor ‘SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ’ Gönül seferberliği kapsamında 1 milyon üye kampanyasına tüm Osmaniyelileri davet etti.
Tor,Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı,’Hedef 1 milyon üye seferberliği kapsamında partimize yeni üyeler kazandırmak için bölgemizde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık dedi.AK Parti’nin her geçen gün daha da büyüyerek, bu aziz milletin desteğiyle Osmaniye’ye ve Ülkeye hizmet etmeye devam ettiğini belirten Tor,il genelinde partilerine gösterilen teveccühten dolayı Osmaniye halkına teşekkürlerini iletti.Tor,Bölgemizde yeni üyeleri teşkilatlarımızla buluşturmak için çok kıymetli arkadaşlarımız hijyen kurallarına dikkat ederek ve kuralları hatırlatarak bir yandan da Ak partinin ülke genelinde yapılan hizmetleri anlatarak adeta birbiriyle yarış içindeler.
Osmaniye’mizde bu hedef doğrultusunda yeni üyeler Ak parti ailesine katılmaya devam ediyor diyen Başkan Tor,hedef doğrultusunda üye kayıtları yapan il ve ilçe teşkilatlarımıza,kadın kollarımıza,gençlik kollarımıza,il genel ve belediye meclis üyelerimize,mahalle ve köy başkanlarımıza ve gönül seferberliğine gönüllü katılan kardeşlerimize teşekkür ediyorum.
Bayrağı devreden bir önceki ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine, teşkilatımıza buğüne kadar katkıları için gönülden teşekkürlerimi sunuyor, görevi devralan ve devam eden ilçe başkanlarımıza ve tüm yol arkadaşlarımıza çalışmalarında üstün başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz