Sumbas’ta traktör kazası

Sumbas’ta traktör kazası

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

MEHMETLİ’DE ORMAN YANGINI  

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Şehidin adına açılan kütüphane ilk kitap kızından

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

Başkan Atılgan’dan sürücülere önemli uyarı..

Başkan Tarhan’dan 14 Nisan Şehitler haftası mesajı..
    • 15 Nisan 2020 - 07:05:58

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Tarhan mesajında, şehitlere sahip çıkmanın ve şehitleri anmanın kutsal bir görev olduğuna vurgu yaptı. “Vatanımızı, istiklalimizi ve bayrağımızı sarsılmaz imanları ile eşsiz cesaretlerine borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz”
Bu vatan ve al bayrak için gözünü kırpmadan ölüme giden, kanlarıyla bayrağımıza al rengini veren şehitlerimiz bize bu cennet vatanı bıraktılar.
“Vatanımızı kanları ve canları pahasına koruyan, onurumuzu, bağımsızlığımızı tehdit eden, birlik ve beraberliğimize kasteden her türlü kalkışmaya karşı çıkıp bu uğurda canını feda eden tüm Şehitlerimize minnet borcumuz bir ömür boyu ödenmez.Aziz Şehitlerimize sahip çıkmak ve onları anmak bizlerin en kutsi görevimizdir.
Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz