OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

BAŞKAN TARHAN VELİLERİN YKS HEYECANINI PAYLAŞTI
    • 29 Haziran 2020 - 07:13:14

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Hafta sonu yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) giren öğrenci velilerinin heyecanına ortak oldu.
Neredeyse her evde YKS heyecanının yaşandığı Kadirli’de Belediye Başkanı Ömer Tarhan, okul önlerinde çocuklarını bekleyen velileri ziyaret ederek maske, meyve suyu ve kek ikramında bulundu.
Sınavın yapılacağı okullarda Koronavirüs’e karşı gerekli dezenfekte çalışmalarının yapıldığını hatırlatan Başkan Tarhan geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizin sağlığı tüm sınavlardan önemlidir diyerek şunları kaydetti;
“Tüm Türkiye’de olduğu gibi Kadirlimizde de 2 gün boyunca YKS heyecanı yaşandı. Genç nüfusun ağırlıkta olduğu Kadirli’mizde neredeyse her evden öğrenci YKS sınavına girdi. Okullarımızda gerekli dezenfekte çalışmalarını yaptık. Öğrencilerimiz sınavdayken, dışarıda bekleyen velilerimizi ziyaret edip maske, meyve suyu ve kek ikram ettik. Heyecanlarına ortak olduğumuz velilerimize sosyal mesafe ve maske kullanımı konusunda gerekli uyarılarda bulunduk. Tüm öğrencilerimize sağlıklı huzurlu ve başarılı bir sınav diliyorum” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz