CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz,  “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz, “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

Duyuru….

Duyuru….

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

BAHÇE İLÇESİNDE “CAMİ VE ÇOCUK” BULUŞMASI
    • 12 Kasım 2021 - 07:28:19

BAHÇE İLÇESİNDE “CAMİ VE ÇOCUK” BULUŞMASI
Bahçe İlçesi, Merkez Ağcabey Camiinde düzenlen “Cami ve Çocuk” buluşması programında İl Müftüsü Ali Çakmak çocuklarla bir araya geldi. Yatsı namazına müteakip düzenlenen programa yaklaşık 50 çocuk katıldı.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen “Cami ve Çocuk” buluşmasına katılan İl Müftüsü Ali Çakmak yapmış olduğu konuşmasında; “Çocuklar bizim geleceğimizin teminatı ve bize Allah’ın emaneti. Yavrularımızın maddi gereksinimlerini karşıladığımız kadar, manevi ihtiyaçlarına da cevap vermeliyiz. Kur’an-ı Kerim’de buyrulan ailene namazı emret, sen de ona devam et ilahi emri gereğince, hepimize büyük sorumluluklar düşmekte. İşte cami ve çocuk buluşmaları bu yönüyle önemli, değerli hocalarımızı tebrik ediyorum.” dedi.
Program sonunda İl Müftüsü Ali Çakmak,ilçe Müftüsü Mustafa Erdem,Cami imamı Osman Barut ve katılımcılar tarafından çocuklara hediye verildi. Programa Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve çocuklar katıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz