AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULU’NDAN MİNİK ELLER SANATLA BULUŞUYOR PROJESİ
    • 13 Nisan 2021 - 20:45:15

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN MİNİK ELLER SANATLA BULUŞUYOR PROJESİ
Minik Eller Sanatla Buluşuyor (Tıny Hands Meeting Art)

Kadirli ilçesinde başarılı Eğitim ve öğretimin yanında 15 Temmuz imam hatip ortaokulu bir sosyal projeye daha imza atarak minik elleri sanatla buluşturdu.
Okulun ana sınıfı Öğretmeni Hilal Kadıoğlu ve öğrencileri rengarenk birbirinden güzel eserler ortaya çıkardı.
Proje 6 ülkeden(Türkiye,İtalya,Hırvatistan,Kuzey Makedonya,Polonya,Romanya) 15 öğretmen ve 150’den fazla öğrencinin katılımıyla, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı sanatla buluşturarak onlara sanatsal bir bakış açısı ve estetik değerler kazandırıp,yaratıcı düşünebilen, geleceğin bireylerini yetiştirmeleri hedeflendi.
Ayrıca projenin diğer amacı bununla birlikte farklı ülkelerden öğrenciler ile tanışıp ortak paydada buluşmaları amaçlandı.
Proje ortağı Hilal Kadığlu,öğrencilerimize bu tür farklı aktivitelerle sanatla buluşturuyoruz. Minik yavrularımızın sanatı sevmelerini ve ileri ki hayatlarının bir parçası olmasını hedefliyoruz. O yüzden geleceğimize yatırım yapmak için çocuklarımızı en iyi şekilde yönlendirmemiz gerekiyor diyerek projemize destek veren Okul idaresine ve velilerimize teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.
Projenin 4-11 yaş grubu öğrenciler için oluşturulduğu ve aktivitelerin tüm hızıyla devam ettiği ve Haziran ayında sona ermesi planlandığı belirtildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz