OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

İSTANBUL’DAN DEPREM BÖLGESİNE GÖNÜLLÜ KOŞTU
    • 24 Mart 2023 - 09:47:14

İSTANBUL’DAN DEPREM BÖLGESİNE GÖNÜLLÜ KOŞTU

Kahramanmaraş merkezli depremlerden 11 il etkilenmiş yaklaşık 50 bin insanımız hayatını kaybederken geriye yürek burkan acılar bırakmıştı.

Bu süreçte arama kurtama ve yaraların sarılması konusunda kamu kurumları,STK’lar ve gönüllüler de canla başla calıştılar.

“İNSAN SAĞLIĞI OLUNCA HİÇ DÜŞÜNMEDEN GÖNÜLLÜ OLDU”

Bu gönüllülerden biri de İstanbul Üsküdar İlçe Sağlık Müdürlüğünde görev yapan çevre sağlığı personeli Emiş Sıla Soytorun’du.

Aslen Osmaniye’nin Kadirli ilçesinden olan ve İstanbul’da görev yapan Soytorun, bu seferberlikte hiç düşünmeden gönüllü olarak Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde görev aldı.

Soytorun diğer meslektaşlarıyla birlikte deprem bölgesinde gerek bulaşıcı hastalıklar gerekse de çevre sağlığı konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması için görev süresini de uzatarak büyük bir özveriyle çalıştı.

Gönüllü kahramanlardan biri olan Soytorun, görev süresinin ardından yeniden İstanbul’a giderek gönül rahatlığıyla görevinin başına döndü.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz