İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

VALİ COŞKUN’DAN BAŞKAN TARHAN’A ZİYARET
    • 22 Mayıs 2019 - 07:15:08

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kadirli’deki programı kapsamında Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı ziyaret ederek, yeni hizmet döneminin hayırlı olmasını diledi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde üst üste üçüncü kez Kadirli Belediye Başkanı seçilen Dr. Ömer Tarhan, Belediye Meclis üyesi Murat Gürlek, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hakan Semercioğlu ile Vali Coşkun ve beraberindeki Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Uzay, Valilik Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Osman Turunç’u belediye binası önünde karşıladı.

Vali Coşkun’u makamında ağırlayan ve ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Tarhan, nazik ziyaretinden dolayı Coşkun ve beraberindekilere teşekkür etti.

Vali Coşkun, üst üste üçüncü kez belediye başkanı seçilerek Kadirli’de bir ilki başaran Başkan Tarhan’ı tebrik etti. Yeni hizmet döneminin hem kendisine hem de Kadirli ve Osmaniye adına hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Vali Coşkun, Başkan Tarhan’a görevinde başarılar diledi. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz