ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSLARIMIZ BAŞLADI
    • 11 Eylül 2020 - 07:59:45

Kadirli Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Üniversiteye hazırlık kurslarının başladığı bildirildi.

Üniversite hayali kuran, ancak maddi olanaksızlıklar nedeniyle sınava hazırlık sürecinde güçlük yaşayan öğrencilere yönelik Ücretsiz Üniversite Sınavına Hazırlık Kurslarını başlattıklarını söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Tecrübeli öğretmen kadrosu ve alanında uzman eğitmenler ile YKS’ye hazırlanan gençler için büyük öneme sahip olan kurslarda, test kitapları, soru bankaları, yaprak test ve deneme sınavları da ücretsiz olarak verileceğini söyledi.

Eski Belediye Binasında açılan kursların Covid-19 Kurallarına uygun olarak eğitim vermeye devam ettiğini söyleyen Başkan Tarhan “ Kadirli Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile YKS sınavına hazırlanan gençlerimiz için kursumuzu açtık. Geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizin başarılı olmasını istiyoruz. Bugün burada açtığımız kurslarımızdan faydalanacak öğrencilerimiz Yapacağı çaba, sarf edeceği emek geleceğini belirleyecek.Gençlerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Başarıya çalışarak ulaşılır. Alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından sınava hazırlanacaksınız. Hocalarınızı iyi dinleyin ve geleceğiniz için çalışın başarın” dedi.

Üniversiteye hazırlık sınavına katılan gençler ise Belediye Başkanı Ömer Tarhan’a böyle bir hizmeti bizlere verdiği için teşekkür ediyoruz dediler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz