AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

KAYA,OSMANİYE İL VE İLÇELERİMİZE SPOR YATIRIMLARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.
    • 4 Ağustos 2022 - 12:08:07

 

Osmaniye AK Parti Milletvekilleri İsmail KAYA ve Mücahit Durmuşoğlu, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’in katılımları ile Ellek Belediyesi ve Bahçe Belediyesi nezdinde Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında protokol imzalandı.
Bu kapsamda Düziçi İlçemize 2 adet halı saha, Bahçe İlçemize 2 halı saha, Ellek Beldemize yüzme havuzu yapımı kararlaştırıldı.

Yine daha önce imzalan protokol çerçevesinde Ellek beldesine yapılacak 1 adet kapalı spor salonunun temeli atıldı. 1 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası yapımı tamamladı. 1 adet basketbol sahası ve 1 adet voleybol sahası tamamlandı. Yürüyüş yolu yapımı da devam etmektedir.

“Gençlerin, büyük ve güçlü Türkiye yolunda en büyük pay sahibi olduğunun altını çizen Milletvekili İsmail KAYA, gençlik ve spor alanında yapılacak projelerle Osmaniye ilimizin spor altyapısının daha da güçleneceğini, spor kompleklerinin Bahçe İlçemize ve Ellek Beldemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” İfadelerinde bulundu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz