İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

KAPALI TRİBÜN HİZMETE GİRİYOR
    • 10 Haziran 2019 - 08:05:08

Yaklaşık 4 yıl önce başlatılan ve 15 Haziran da bitecek olan ek tribün çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Sporseverler daha rahat Futbol maçları izleme imkanı bulacaklar.
Aynı zamanda ek tribünün hizmete geçmesiyle birlikte içerisinde Tekvando,Güreş, Kick boks,Fitness,Masa tenisi gibi spor dalları yapılabilecek. İçerisinde modern bir şekilde dizayn edilen 6 adet solon bulunuyor. Sporseverlerin stat tribününe daha kolay giriş ve çıkışlarını sağlamak amacıyla da istinat duvarları kırılarak 2 adette kapı yapıldı. Yapılan hizmet ihale bedelinin ise 3.Milyon 700 tl olduğu belirtildi.Ayrıca ışıklandırma sisteminin de faaliyete geçmesinin ardından gece maçlarınında yapılabileceği belirtildi.Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu,Gençlik Spor İlçe Müdürü Yılmaz Bal ile birlikte gençlerle ilk kez gece maçına çıktılar.Yapılan dostluk maçının ardından bir açıklama yapan Durmuşoğlu,harika bir spor karşılaşması oldu.ilçemizde ilk defa bir gece maçı yapıldı.tribünün de hizmete girmesiyle beraber gençlerimiz her türlü spor faaliyetleri yapma imkanları bulacaklar.İlçemize ve sporseverlere bu güzel hizmetin hayırlı olmasını temenni ediyorum ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz