SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

KADİRLİ SİVİL TOPLUM PLATFORMUNDAN BASIN AÇIKLAMASI..
    • 25 Ekim 2023 - 08:21:03

KADİRLİ SİVİL TOPLUM PLATFORMUNDAN BASIN AÇIKLAMASI..
“Artık yeter. Bu vahşet bitmeli”
Kadirli’de hizmet veren Cihannüma, Tuğva, İHH, Ensar, ilim Yayma Cemiyeti, Hayrat Vakfı, Eğitim Bir Sen, Memur Sen, Diyanet Sen,Sevgi Derneği, Alacami Kültür Tanıtımı Derneği, Kadirli Andırın Gelişim Platformu, Dosteller, Kadirli Gençlik ve izcilik Kulübü, Genç Memur Sen, Anadolu, AGD ve MGV tarafından yapılan ortak açıklamada:
“Günlerdir Gazze zalim İsrail’in zulmüne maruz kalıyor ve zulüm her geçen gün katlanarak devam ediyor. Özellikle sivillere ve masum çocuklara reva görülen muamele dayanılmaz noktalara ulaştı. 21. Yüzyılda Gazze’de Filistinlilere soykırım uygulanıyor ve bütün dünya bunu sadece seyrediyor. Ölen sadece Filistinliler değil bütün bir insanlık. Birkez daha gördük ki Batı medeni değilmiş. İnsan hakları, demokrasi gibi evrensel olması gereken süslü lafların arkasına sığınan vahşi Batı bu soykırımın baş sorumlusudur. Birkez daha anlamış olduk ki bu zulme destek veren Batı’nın beyin ölümü gerçekleşmiştir. Artık onlardan insanlık namına birşeyler beklemek beyhudedir. Biz biliyoruz ki zalim İsrail’i bu kadar acımasız yapan sadece Batıdan aldığı destek değil, İslam aleminin sessizliği ve kabullenmişliğidir. Asıl sorumluluk İslam alemine düşmektedir. Durup bekleyerek sıranın bize gelişini seyredecek durumda değiliz. Gün birlik olma günüdür. Gün bu vahşet karşısında hep birlikte haykırma günüdür. Elimizden geldiğince bu vahşete karşı sesimizi yükseltelim ki bu coğrafyada bir daha böyle acılar yaşanmasın. Ve şunu bütün dünyaya haykırıyoruz ki tam bir korkaklık ruh haliyle uçaktan attığın bombalarla sivil insanları ve masum çocukları şehit eden zalim İsrail emeline ulaşamayacaksın. Kaybetmeye mahkumsun. Çünkü zalimler kaybetmeye mahkumdur. Kadirli Sivil Toplum Platformu olarak Filistinlilerin haklı mücadelesini destekliyor, bu zulme sebep olanları ve destekleyenleri lanetliyor, Filistin’de şehit düşen Müslüman kardeşlerimize de Allah’tan rahmet diliyoruz.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz