SUAT ÖNAL MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 

SUAT ÖNAL MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ AYAS MHP MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ AYAS MHP MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

HAMZA TOR ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

HAMZA TOR ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

OSMANİYELİ SPORCULAR BÜYÜK GURUR YAŞATTI 

OSMANİYELİ SPORCULAR BÜYÜK GURUR YAŞATTI 

Kadirli İlçesinden Büyük Başarı…

Kadirli İlçesinden Büyük Başarı…

GAZETECİ YAZAR SELAHATTİN BALCILAR DUALARLA ANILDI
    • 26 Ekim 2021 - 08:09:24

Sıla Gazetesi Fikir Köşesi yazarı Selahattin Balcılar vefatının 2. yıl dönümünde mezarı başında dualarla anıldı. Sıla Gazetesinde uzun yıllar köşe yazarlığı yapan Gazeteci Selahattin Balcılar ölümünün ikinci yılında ailesi, dostları ve gazetecilerin katılımıyla mezarı başında anıldı. Törende konuşan Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya; gazeteciliğin muhabirin objektifinden başlayıp, dağıtıcısına kadar süren meşagatli ve kompleks bir meslek olduğunu söyledi.
Zamanımızda artık köşe yazarlığı yapan kişi sayısının çok az olduğunu belirten Kaya:” Selahattin Balcılar, orta tahsiline rağmen olayları muhakeme edebilen, sonuçlar çıkarabilen ve en önemlisi de gözlem ve vardığı sonuçları toplumun anlayacağı bir dille yazabilen bir gazeteciydi. Ölümünün ikinci yılında Selahattin Ağbeyi özlem ve minnetle anıyorum” dedi.
Gazetemiz Sahibi ve Selahattin Balcılar’ın oğlu Fatih Balcılar ise babasının hem köşe yazarlığı hem de Siyaset Kulisi köşesinin mimarı olduğunu söyleyerek ” Aramızdan ayrılışının sene-i devriyesinin 2. yılında yokluğu ilk günkü gibi tazeliğini korurken, bize bıraktığı en güzel miras; merhametli, yardımsever, dik duruşlu olmamız konusunda verdiği güzel öğütleridir. Dualarıyla, ilkeleriyle, samimiyeti ve dürüstlüğü ile tanınan kıymetli babamızla her zaman gurur duyduk ve duymaya da devam edeceğiz. Aramızdan ayrılışının 2.yıl dönümünde kıymetli babamızı rahmetle yad ediyoruz. Anma programına katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Alacami İmam Hatibi Metin Topal’ın Yasin’i Şerif okunmasının ardından törene katılanlar Selahattin Balcılar’ı dualarla andı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz