ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

BAŞKAN TARHAN’DAN ÖĞRENCİLERE ÇANTA VE KIRTASİYE DESTEĞİ
    • 29 Eylül 2020 - 19:31:54

Kadirli’de Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, ihtiyaç sahibi bin 500 birinci sınıf öğrencisine çanta ve kırtasiye desteği verdiklerini söyledi.
Yüz Yüze eğitime başlayan 1.sınıf öğrencilerini okulda ziyaret eden Belediye Başkanı Ömer Tarhan, eğitime tam destek verdiklerini ve “ eğitim herkesin hakkı” diyerek çalışmaları bu doğrultuda sürdürdüklerini söyleyen Başkan Tarhan şunları kaydetti;
“ Pandemi nedeniyle 2020-2021 eğitim öğretim yılına buruk başladık. Geçtiğimiz hafta anaokulu ve İlkokul 1. Sınıf öğrencilerimizi ziyaret ederek okullarımızın tamamına Çocuk maskesi, Öğretmenler ile idarecilerimize ve dezenfektan aparatı ve dezenfektan dağıttık. Bu hafta da bu yıl okula merhaba diyen 1. Sınıf öğrencilerimize çanta ve kırtasiye desteği için onları ziyaret ettik. İçerisinde defterler, kalem ve kalemlikler, oyun hamuru, cetvel takımının bulunduğu çanta ve kırtasiyeleri öğrencilerimize verdik. Eğitime desteğimiz bununla da sınırlı kalmıyor. Uzaktan Eğitim alacak olan öğrencilerimize internet desteğinin yanı sıra bir Eba Evi ve bir adette gezici eba sınıfını öğrencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Birkaç güne kadar bu projelerimizin hepsinden öğrencilerimiz faydalanacak” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz