Kadirli’de yuvasından düşen yavru kırlangıç için İtfaiye seferber oldu.
Şehit Vedat Kocadallı Mahallesinde bulunan Kadirli Belediyesi Hizmet binasında bulunan onlarca kırlangıç yuvasından bir yavrunun yere düştüğünü fark eden Yiğit Aslansofuoğlu, hemen 110 arayarak itfaiyeden yardım istedi.
Yerde bulduğu kuşun yeniden yuvaya koyulmasını isteyen Aslansofuoğlu, “ Kadirli Belediyesi İtfaiyesinden yardım istedik. Hemen 2 itfaiye ile geldiler. Yavrumuzu yerine koyacağız inşallah” diyerek kuşu itfaiyecilere teslim etti.
İtfaiye merdiveni yardımıyla ekipler kuşu düştüğü yuvasına yeniden koydu.
İtfaiyecilere teşekkür eden Yiğit Aslansofuoğlu, bir yavru kuşun hayatının kurtulmasına vesile olmaktan mutlu olduğunu söyleyerek itfaiye müdürlüğü personellerine gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)