OKÜ Üniversite Kadın Platformu Koordinatörlüğü ile Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü arasında işbirliği için planlama koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.Koordinasyon toplantısına, İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Başkanı Dr. Mehmet Bahar, Başkan Yard. Uzm. Dr. Ersin Peker; Osmaniye Sağlıklı Hayat Merkezi sorumlusu Dr. Alican Mansuroğlu ve Dr. Derya Yıldırım ile Üniversitemiz Kadın Platformu Koordinatörü Doç. Dr. Ümmügülsüm Candeğer ve Koordinatör Yard. Şeyda Özlem Cihan katılmıştır.Toplantıda; Sağlıklı Hayat Merkezi’nin özellikle kadınlara yönelik hizmetleri ile ilgili bilgilendirme yapılmış ve üniversite-toplum ilişkisinin artırılması için pandemi sonrası için planlamalar yapılmıştır. Koordinatörlük Halk Sağlığı Başkanlığı’ndan öncelikle üniversite idari ve akademik personeli ve kadın öğrencileri olmak üzere eğitimler verilebileceği ve taramalar yapılabileceği, ardından da Osmaniye genelinde üniversite birimlerimizin desteği ile kadınlara öncelikle KETEM biriminin tanıtılması ve farkındalık oluşturulması ile ilgili bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)