BAŞKAN GAZİOĞLU ‘NDAN SAYMANLIK MÜDÜRÜ YILMAZ ‘A ZİYARET

BAŞKAN GAZİOĞLU ‘NDAN SAYMANLIK MÜDÜRÜ YILMAZ ‘A ZİYARET

OSMANİYE’DE FARKINDALIK” EĞİTİMLERİ VERİLDİ

OSMANİYE’DE FARKINDALIK” EĞİTİMLERİ VERİLDİ

UZUN VADİSİ,DOĞA SEVERLERİN BEĞENİSİNİ TOPLUYOR

UZUN VADİSİ,DOĞA SEVERLERİN BEĞENİSİNİ TOPLUYOR

SÜLEMİŞ BÖYLE DAHA DA GÜZEL

SÜLEMİŞ BÖYLE DAHA DA GÜZEL

EMNİYETTEN HUZUR VE ASAYİŞ UYGULAMALARI

EMNİYETTEN HUZUR VE ASAYİŞ UYGULAMALARI

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, Kadirli’de konuştu 
    • 14 Kasım 2022 - 08:05:13

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, Osmaniye’de konuştu

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüsün içinde yaşayacağız, hayatı dürümle simitle idare edeceğiz ama sonunda başaracağımıza inanıyorum.Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüsün içinde yaşayacağız, hayatı dürümle simitle idare edeceğiz ama sonunda başaracağımıza inanıyorum.” dedi.İnce, Kadirli ilçesi Atatürk Caddesi’nde esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla görüştü.Daha sonra partisinin Kadirli İlçe Başkanlığı binasının açılışına katılan İnce, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin kötü yönetildiğini savundu.

Muhalefeti de eleştiren İnce, “Muhalefet de diyor ki ‘Erdoğan yapamaz’. Kim yapar? Kılıçdaroğlu ‘Ben yaparım.’ diyor. Kimle beraber yaparsın? Erdoğan’ın eski bakanlarıyla beraber yapacakmış. Yahu yapsaydı onlar yapardı zaten. Yani Suriyelileri Ahmet Davutoğlu’yla birlikte mi göndereceksin? Getiren o zaten. Ekonomiyi Babacan ile mi çözeceksin? O kadar yıl Babacan yönetmedi mi ekonomiyi? Onun için bizim sloganımız bu; ne cumhur ne millet, tek yol memleket.” diye konuştu.Partilerini “pırıl pırıl” şeklinde niteleyen İnce, “Ecevit yollara düştüğünde 10 kişiydi ama sonra 2 kere başbakan oldu. Aynısını yapacağız. Hazine yardımımız yok, belediyemiz yok, müteahhit paramız yok. Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüsün içinde yaşayacağız, hayatı dürümle simitle idare edeceğiz ama sonunda başaracağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.İnce, konuşmasının ardından kurdele keserek partisinin ilçe başkanlığı binasını açtı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz