CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz,  “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz, “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

Duyuru….

Duyuru….

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, Kadirli’de konuştu 
    • 14 Kasım 2022 - 08:05:13

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, Osmaniye’de konuştu

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüsün içinde yaşayacağız, hayatı dürümle simitle idare edeceğiz ama sonunda başaracağımıza inanıyorum.Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüsün içinde yaşayacağız, hayatı dürümle simitle idare edeceğiz ama sonunda başaracağımıza inanıyorum.” dedi.İnce, Kadirli ilçesi Atatürk Caddesi’nde esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla görüştü.Daha sonra partisinin Kadirli İlçe Başkanlığı binasının açılışına katılan İnce, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin kötü yönetildiğini savundu.

Muhalefeti de eleştiren İnce, “Muhalefet de diyor ki ‘Erdoğan yapamaz’. Kim yapar? Kılıçdaroğlu ‘Ben yaparım.’ diyor. Kimle beraber yaparsın? Erdoğan’ın eski bakanlarıyla beraber yapacakmış. Yahu yapsaydı onlar yapardı zaten. Yani Suriyelileri Ahmet Davutoğlu’yla birlikte mi göndereceksin? Getiren o zaten. Ekonomiyi Babacan ile mi çözeceksin? O kadar yıl Babacan yönetmedi mi ekonomiyi? Onun için bizim sloganımız bu; ne cumhur ne millet, tek yol memleket.” diye konuştu.Partilerini “pırıl pırıl” şeklinde niteleyen İnce, “Ecevit yollara düştüğünde 10 kişiydi ama sonra 2 kere başbakan oldu. Aynısını yapacağız. Hazine yardımımız yok, belediyemiz yok, müteahhit paramız yok. Gönüllüler ordusuyla yola çıktık. Otobüsün içinde yaşayacağız, hayatı dürümle simitle idare edeceğiz ama sonunda başaracağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.İnce, konuşmasının ardından kurdele keserek partisinin ilçe başkanlığı binasını açtı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz