ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

Lösemiye Dikkati Çekmek İçin Maskeyle Yürüdüler
    • 12 Kasım 2018 - 07:08:38

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde öğrenciler, lösemiye dikkati çekmek için ağızlarına maske takarak ilçe merkezinde yürüdü.

Dünya Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle özel bir okulun düzenlediği etkinlikte kent meydanında toplanan öğrenciler, ağızlarında maskeyle yürüdü. Ellerinde “Kim korkar lösemiden”, “Birimiz hepimiz, hepimizi birimiz için”, “Yarınlar için LÖSEV, gelecek için LÖSEV” ve “Donör ol hayat kurtar” yazılı dövizlerle yürüyen öğrencilere, çevredeki vatandaşlar alkışlarla destek verdi.

Öğretmenevi bahçesinde sona eren yürüyüşün ardından açıklama yapan okul müdürü Hasan İspir, düzenledikleri yürüyüş ile lösemiyle ilgili bir farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.

Herkesin, bu hastalığa karşı daha duyarlı olması gerektiğini belirten İspir, “Hepimiz beraber ve bir olup lösemi hastalarına destek vermek istiyoruz. İleride kardeşlerimiz bu hastalığa yakalanabilir ve mağdur olabilir” dedi.

Yürüyüşe katılan öğrencilerden Asya Eyvaz da “Dünya Lösemili Çocuklar Haftası” dolayısıyla yürüyüş yaptıklarını dile getirerek, “Onlar kendilerini iyi hissetsin diye destek veriyoruz. Her zaman onlarla beraberiz. Bir gün bizim de başımıza gelebilir. Hep birlikte onların yanlarında olalım.” ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz