KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Kadirli Küçük Sanayi Sitesi değerlendirme toplantısı Kaymakam Vehbi Bakır başkanlığında yapıldı.
Toplantıya Osmaniye İl Özel İdare Genel Sekreteri Mesut Ovalı, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü İrfan Remzi Yılmaz, Kadirli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Tüfekçi ve Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetimi katıldı.
Yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili bilgi alışverişinde bulunulurken 15 Haziranda yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesi Genel kurulu sonrasında belirlenecek bir günde esnaflarının çalışmalarla ilgili bilgilendirileceği bildirildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)