Atatürk Üniversitesi ve BTC (Bakü-Tiflis-Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı Şirketi) işbirliği ile yürütülen Geleceğe Doğru Bakmak (BTC Boru Hattı Boyunca Sürdürülebilir Kalkınma Projesi) ile BTC finansmanlığında Kayasuyu, Yenigün ve Kesim Köylerinde %50 hibe destekli olarak 121 çiftçimize ait 960 da. alanda zeytin bahçesi kurulmak üzere 25130 adet Gemlik (Trilye) çeşidi zeytin fidanı dağıtıldı.
Zeytin fidanı dağıtım törenine Osmaniye Vali Yardımcısı Metin ESER, Kadirli Kaymakamı Tamer ORHAN Osmaniye İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim SAĞLAM, Kadirli İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fatin Rüştü Özeser, Kadirli Ziraat Odası Başkanı Hanifi İSPİR, Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mükerrem KAYA, BTC Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü Suna ERCAN, Muhtarlar ve Çiftçiler katıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)