KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARINI DESTEKLEME PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Kadirli’de Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı Ticaret Odası Toplantı Salonunda yapıldı.
Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında gerçekleştirilen Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı’na Osmaniye İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa İlmeç, Kadirli İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fatin Rüştü Özeser, Ziraat Odası Başkanı Hanifi İspir, çesitli kurum ve kuruluş amirleri, oda ve birlik başkanları, çiftçiler katıldı.
Program kapsamında çiftcilere verilmesi planlanan %50 hibe desteklerinin tanıtımı ve süreç içerisinde karşılaşılan sorunlar konuşuldu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)