SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kadirli’de TÜRKAV üyeleri yüzleri güldürüyor
    • 2 Nisan 2020 - 07:57:17

Kadirli’de Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Şubesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evinden çıkmayan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlar ve diğer ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunuyor.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Şubesi (TÜRKAV) Başkanı Levent binici, Kovid-19 nedeniyle evinden çıkamayanlara ve ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı kampanyası başlattıklarını söyledi.

Hayırseverlerin ve vakıf üyelerinin desteğiyle hazırlanan kolileri, muhtar ve gönüllü eğitimcilerle evlere götürüldüğünü aktaran Binici, şöyle konuştu:

“Ülkemizi ve dünyamızı olumsuz yönde etkileyen koronavirüs sebebiyle TÜRKAV olarak yardım kampanyası başlattık. Desteğin yoğun olduğu kampanya kapsamında hazırladığımız kolileri, tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi 100 ailelerimize ulaştırdık. Yardım çalışmamıza devam edeceğiz. Destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’. Hep birlikte böyle zamanlarda millet olarak yardımlaşmamız ve dayanışmamız önemlidir. Bilzer bunu her seferinde millet olarak göstermişizdir. Kadirli TÜRKAV ailesi ve arkadaşlarımızın desteği ile hazırladığımız kolileri sizlere hediye ediyoruz. Ülke olarak geçtiğimiz bu zorlu süreçte yetkililerimizin uyarılarını dikkate alarak bir süre daha evde kalalım.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz