KADİRLİ BELEDİYESİ İTFAİYESİ 198. SAATTE 2 KİŞİNİN ENKAZDAN ÇIKARILMASINDA BÜYÜK ROL OYNADI
Günlerdir Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde ekip ve ekipmanları ile görev alan yapan Kadirli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri özverili çalışmaları ile takdir topluyor
Kahramanmaraş’ta 17 yaşındaki Muhammed Enes ve 20 yaşındaki ağabeyi Abdülbaki, depremin 198. saatte 8 katlı Pınar apartmanının enkazından Kadirli Belediyesi İtfaiye ekiplerinin de yardımıyla kurtarıldı. 1 kişinin daha çıkartılması bekleniyor. Umut her zaman var diyerek gece gündüz enkazlarda çalışan İtfaiye Müdürlüğü personeline ve görevli tüm arama kurtarma çalışmalarına teşekkür ediyoruz
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)